KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733341
nr 1473 3341
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 68x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:40:13
6/6 18:17:29
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg